Back

Jesenný deň otvorených dverí

 

22. októbra sme si pre všetkých návštevníkov prichystali Jesenný deň otvorených dverí v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka, na ktorom predstavíme srdce našich kúpeľov - DOM ZDRAVIA a prameň so zdravou minerálnou vodou Smerdžonka. Súčasťou prehliadky s výkladom bude aj areál kúpeľov so zaujímavými miestami a oddychovými i športovými zónami.

Taktiež si budete môcť vyskúšať unikát v širokom okolí – vonkajšiu Kneipp terapiu a balančný chodník. Okrem toho bude možné v kožnej ambulancii absolvovať konzultácie s lekárom a vyšetrenie materských znamienok. V pľúcnej ambulancii sa okrem konzultácií s lekárom budú vykonávať aj spirometrické vyšetrenia. Naši lekári a vyšetrenia sú v tento deň pre všetkých k dispozícii BEZPLATNE.

V spolupráci so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou Vás čaká bohatá ponuka meraní, aby ste sa o sebe a svojom zdraví dozvedeli o čosi viac. V tento výnimočný deň prinášame aj zľavy na naše liečebné a relaxačné procedúry vo výške 30 %. Predstavujeme aj NOVINKU: seminár o tom, ako a akú štátnu podporu môžu získať osoby s kožným ochorením. Na záver Vás pozývame sláviť sv. liturgiu priamo u nás v kúpeľnom DOME ZDRAVIA.

Program a viac informácií nájdete na stránke: http://dunajec.sk/44-podujatia-event-447

 

Tešíme sa na stretnutie a prajeme Vám krásny deň.

Bc.Miriam Šimkovičová

recepcia DOM ZDRAVIA

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka
Červený Kláštor 147
059 06 Červený Kláštor